Zapomniałem hasła

Nowa wersja faktur online już dostępna! Przejdź do nowego serwisu

A w niej: pobieranie danych z GUS, inteligentne wyszukiwarki kontrahentów i produktów, kontrola płatności, przypomnienia i wezwania do zapłaty za przeterminowane faktury, masowa wysyłka dokumentów, mini magazyn produktów, limity transakcji, własne rodzaje i sposoby dostawy towarów, możliwość przypisania oddziałów firm, wybór płatnika faktury, tworzenie różnych oddziałów / szablonów Twojej firmy, własne stawki vat, własne jednostki miar, własna numeracja faktur i wiele wiele innych ciekawych rozwiązań.
Import faktur, kontrahentów, produktów już dostępny!

Nowa Aktualność

Program do faktur JPK FA

Bezpieczeństwo w afaktury.plBaza danych została zgłoszona do GIODO, wszystkie formuły bezpieczeństwa wymagane przez tą instytucję zostały zachowane z najwyższą starannością.

Nie udostępniamy żadnych danych osobowych innym podmiotom ani osobom trzecim.

Państwa dane oraz dane kontrahentów są bezpieczne, przetwarzanie danych osobowych odbywa się za pomocą połączenia szyfrowanego SSL na zabezpieczonych serwerach.

Dodatkowo zapewniamy:
- Bezpieczeństwo danych Certyfikat SSL najwyższej walidacji EV, takim jak w bankach
- Szyfrowanie danych przy użyciu protokołu SSL z 256-bitowym kluczem szyfrującym
- Zabezpieczenia serwerów poprzez Firewall
- Kopie bezpieczeństwa (backup wszystkich danych)
- Bezpieczny dostęp przez 24h na dobę z każdego miejsca na świecie w zasięgu internetu (99.9% dostępności)
- Spokojny sen :) W przypadku awarii lub zawirusowania Państwa komputera wszystkie dane są nadal bezpieczne na naszych serwerach i nie ma obawy o ich utratęW serwisie faktura.egrupa.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij