Zapomniałem hasła

Nowa wersja faktur online już dostępna! Przejdź do nowego serwisu

A w niej: pobieranie danych z GUS, inteligentne wyszukiwarki kontrahentów i produktów, kontrola płatności, przypomnienia i wezwania do zapłaty za przeterminowane faktury, masowa wysyłka dokumentów, mini magazyn produktów, limity transakcji, własne rodzaje i sposoby dostawy towarów, możliwość przypisania oddziałów firm, wybór płatnika faktury, tworzenie różnych oddziałów / szablonów Twojej firmy, własne stawki vat, własne jednostki miar, własna numeracja faktur i wiele wiele innych ciekawych rozwiązań.
Import faktur, kontrahentów, produktów już dostępny!

Nowa Aktualność

Program do faktur JPK FA

Bezpłatny 30-dniowy okres testowy

Po zarejestrowaniu się przez okres 30 dni możesz bezpłatnie korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji. W tym czasie możesz w pełni sprawdzić oraz wypróbować wszystkie funkcje faktury, które udostępniamy stałym klientom. Po upływie 30-to dniowego okresu, program automatycznie przejdzie w wersję bezpłatną z ograniczoną funkcjonalnością. W każdej chwili możesz przedłużyć ważność swojego konta na czas, który sam sobie wybierzesz i przywrócić wszystkie funkcje oraz dane, które zapisałeś. Jeżeli nie przedłużysz ważności konta, możesz nadal korzystać z programu i wystawiać faktury ale bez dostępu do pełnej funkcjonalności.

Cennik abonamentu:

  • 3 miesiące - 34,96 zł
  • 6 miesięcy - 56,91 zł
  • 9 miesięcy - 74.80 zł
  • 12 miesiący - 86.99 zł

Podane kwoty są cenami NETTO

Wykupienie abonamentu daje możliwość korzystanie ze wszystkich funkcji faktury. Po wygaśnięciu abonamentu zapisane faktury oraz wszelkie dane NIE usuwają się, przechowujemy je dla Ciebie przez 6 lat! Masz do nich pełen dostęp zaraz po przedłużeniu abonamentu. Niezależnie od okresu na jaki wykupisz abonament, masz zawsze pełen dostęp do wszystkich dodatkowych opcji faktury !


Co to jest program do faktur on-line?

System wystawiania faktur on line bez potrzeby rejestracji pozwala w szybki, łatwy i intuicyjny sposób utworzyć własną fakturę VAT, proformę, bądź inną
Posiada bardzo szerokie możliwości edycyjne wszystkich pól nagłówkowych.
Możliwość zapisania stworzonej faktury w formacie PDF lub też wydrukowanie faktury zaraz po jej utworzeniu.
Dodatkowo serwis posiada automatyczne przeliczanie kwot netto oraz brutto z uwzględnieniem różnego podatku VAT.
Po rejestracji każdy użytkownik otrzymuje dostęp do wszystkich możliwości, takich jak: tworzenie listy kontrahentów, dodawanie produktów, automatyczny zapis swoich danych, możliwość dodania logo na fakturze, archiwum zapisanych faktur, i wiele wiele innych przydatnych opcji...

więcej

Przewodnik on-line

Zawiera szczegółowy opis funkcji aplikacji oraz rozwiązania najczęstszych problemów

więcej
Rozmowa z konsultantem

Jeśli potrzebujesz pomocy zadzwoń!
+48 504 667 000

więcej
Formularz kontaktowy - zadaj pytanie

Możesz również zadać pytanie wypełniając nasz formularz kontaktowy

więcej
W serwisie faktura.egrupa.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij