Zapomniałem hasła

Nowa wersja faktur online już dostępna !

Wejdź i sprawdź nowe rozwiązania, załóż nowe konto i ciesz się nowymi funkcjami:
pobieranie danych z GUS, inteligentne wyszukiwarki kontrahentów i produktów, kontrola płatności, przypomnienia i wezwania do zapłaty za przeterminowane faktury, masowa wysyłka dokumentów, mini magazyn produktów, limity transakcji, własne rodzaje i sposoby dostawy towarów, możliwość przypisania oddziałów firm, wybór płatnika faktury, tworzenie różnych oddziałów / szablonów Twojej firmy, własne stawki vat, własne jednostki miar, własna numeracja faktur i wiele wiele innych ciekawych rozwiązań.
Import faktur, kontrahentów, produktów już dostępny!Aby wypróbować nową wersję faktur kliknij w poniższy link i założ nowe konto.

afaktury.pl

FAKTURA PO ANGIELSKU

FAKTURA PO ANGIELSKU Miło nam zakomunikować, że z nowym rokiem szkolnym rozpoczynamy szereg uaktualnień mających na celu rozszerzenie funkcji naszej aplikacji do wystawiania faktur.

Aby wystawić fakturę w języku angielskim należy wejść w opcje wystawiania faktur, wybrać odpowiedni szablon, np. faktura VAT, następnie wybrać walutę (po lewej stronie nad nagłówkiem faktury) kolejnym krokiem jest zmiana języka na angielski, w tym celu klikamy w ikonkę flagi angielskiej (po prawej stronie) w górnym menu.

Po wykonaniu tych czynności i wystawieniu faktury angielskiej nie zapomnijmy przejść na język polski, relatywnie klikając w ikonkę polskiej flagi.

W pierwszej kolejności wdrożyliśmy możliwość wystawiania faktur w języku angielskim.
Prócz możliwości wystawiania faktur VAT po angielsku, daliśmy również opcje dla pozostałych szablonów.

W chwili obecnej za pomocą naszej aplikacji po angielsku możemy wystawić:
- fakturę VAT
- fakturę proforma
- fakturę zaliczkową
- fakturę korygująca
- rachunek,

Przypominamy, że trwają nadal prace nad dopracowaniem niektórych zwrotów i funkcji tak wiec w przypadku zauważenia jakiegokolwiek problemu lub błędu prosimy o kontakt.

Niebawem kolejne opcje ułatwiające pracę z nasza aplikacją.08140103W serwisie faktura.egrupa.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij