Zapomniałem hasła

Nowa wersja faktur online już dostępna! Przejdź do nowego serwisu

A w niej: pobieranie danych z GUS, inteligentne wyszukiwarki kontrahentów i produktów, kontrola płatności, przypomnienia i wezwania do zapłaty za przeterminowane faktury, masowa wysyłka dokumentów, mini magazyn produktów, limity transakcji, własne rodzaje i sposoby dostawy towarów, możliwość przypisania oddziałów firm, wybór płatnika faktury, tworzenie różnych oddziałów / szablonów Twojej firmy, własne stawki vat, własne jednostki miar, własna numeracja faktur i wiele wiele innych ciekawych rozwiązań.
Import faktur, kontrahentów, produktów już dostępny!

Faktury JPK FA

Faktury JPK FA W zwiazku z licznymi pytaniami od Państwa odnośnie JPK_FA informujemy, że program faktura.egrupa.pl niebawem otrzyma możliwość generowania takich plików.

Ustawodawca daje czas do 1 lipca 2018r na przygotowanie tego typu rozwiązania, my będziemy gotowi już w kwietniu :)

Dodatkowo niebawem pojawią się delikatne zmiany w interfejsie strony oraz wprowadzimy kilka ulepszeń, które usprawnią i przyspiesza pracę.


Zachęcamy do komentowania, które funkcje w serwisie powinniśmy usprawnić w pierwszej kolejności.

Jak zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie pytania odnośnie JPK_FA oraz wszelkich sugestii.


54385784W serwisie faktura.egrupa.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij