Zapomniałem hasła

Nowa wersja faktur online już dostępna! Przejdź do nowego serwisu

A w niej: pobieranie danych z GUS, inteligentne wyszukiwarki kontrahentów i produktów, kontrola płatności, przypomnienia i wezwania do zapłaty za przeterminowane faktury, masowa wysyłka dokumentów, mini magazyn produktów, limity transakcji, własne rodzaje i sposoby dostawy towarów, możliwość przypisania oddziałów firm, wybór płatnika faktury, tworzenie różnych oddziałów / szablonów Twojej firmy, własne stawki vat, własne jednostki miar, własna numeracja faktur i wiele wiele innych ciekawych rozwiązań.
Import faktur, kontrahentów, produktów już dostępny!

Przyspieszamy z listą zapisanych faktur

Przyspieszamy z listą zapisanych faktur Celem ułatwienia Państwu pracy wprowadziliśmy w dniu dzisiejszym kilka aktualizacji, które przyspieszą pracę w liście zapisanych faktur.

Nowa opcja zdecydowanie przyspieszy działanie tej podstrony, nawet przy dużej ilości zapisanych dokumentów.

Niebawem dodamy kolejne usprawnienia ułatwiające pracę.

My natomiast czekamy na wszelkie uwagi lub sugestie dotyczące rzeczy, które Państwu przeszkadzają lub utrudniają pracę w faktura.egrupa

Jak zawsze czekamy na wszelkie uwagi odnośnie wprowadzonej funkcji.
79077135Komentarze do: Przyspieszamy z listą zapisanych faktur

W serwisie faktura.egrupa.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij