Zapomniałem hasła

Nowa wersja faktur online już dostępna! Przejdź do nowego serwisu

A w niej: pobieranie danych z GUS, inteligentne wyszukiwarki kontrahentów i produktów, kontrola płatności, przypomnienia i wezwania do zapłaty za przeterminowane faktury, masowa wysyłka dokumentów, mini magazyn produktów, limity transakcji, własne rodzaje i sposoby dostawy towarów, możliwość przypisania oddziałów firm, wybór płatnika faktury, tworzenie różnych oddziałów / szablonów Twojej firmy, własne stawki vat, własne jednostki miar, własna numeracja faktur i wiele wiele innych ciekawych rozwiązań.
Import faktur, kontrahentów, produktów już dostępny!

WYSYŁKA FAKTUR NA MAILA

WYSYŁKA FAKTUR NA MAILA Informujemy, że w dniu dzisiejszym wdrożona została poprawka dotycząca wysyłki faktur emailem głównie na serwery Google czyli pocztę Gmail.
Zmiana podyktowana była tym, że Gmail zmienił zabezpieczenia poczty przychodzącej na swoje serwery, czego efektem mogło być niedocieranie wszystkich dokumentów do adresatów tej poczty.

Obecnie serwery zostały już na nowo poprawnie skonfigurowane oraz dodane nowe rekordy PTR.

W chwili obecnej wysyłka faktur na maila działa już prawidłowo, zachęcamy do ponownej wysyłki dokumentów bezpośrednio poprzez system faktura.egrupa.pl

Jednocześnie przepraszamy za wynikłe z tego powodu utrudnienia.

77072930W serwisie faktura.egrupa.pl używamy plików cookies i podobnych technologii np w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.
Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz na tej stronie: Kliknij